Retain

Retain Ressource Planning je nástroj určený pro informační podporu plánování zakázek a řízení zdrojů. Původně vznikl jako podpora plánování a řízení zdrojů v auditních a účetních firmách, ale postupem času byl uzpůsoben pro řízení zakázek a zdrojů v jakékoliv organizaci s projektovou nebo maticovou strukturou jako jsou například projektové kanceláře, konzultační společnosti, společnosti vyvíjející SW a podobně.

Systém je navržen tak, aby organizace dokázala co nejefektivněji plánovat a využívat své lidské zdroje a tím zvyšovala svou efektivitu.

Základem systému je modul plánování a blokace zdrojů vhodný pro organizace od 10 do 10 000 zaměstanců. Přídavné moduly zajišťují další funkcionalitu, jako je timesheetový systém a evidence odborností. Systém je je možné propojit na další systémy jako je kalendář, systém pro projektové řízení a email.

Významnou výhodou systému Retain je velmi přívětivé grafické rozhraní a intuitivní ovládání  (drag & drop), jak je vidět na přiložené ukázce:

Retain Ressource Planning - obrazovka programu

 

Více informací o produktech společnosti Pentana naleznete buď na stránkách www.pentana.com nebo Vám je rádi poskytneme a předvedeme osobně.