AuditPro

 

AuditPro je systém pro aktivní správu softwarových licencí a řízení SW managementu v organizaci. Poskytuje všechny funkce nezbytné pro efektivní a legální nakládání s prostředky IT.

AuditPro umožňuje ve velmi krátké době zavést efektivní správu software, hardware i veškerého ostatního majetku tak, aby probíhala s minimálním úsilím a maximálně šetřila prostředky firem.

Pomocí systému AuditPro je možné snadno monitorovat a realizovat požadavky vedení organizace, správců IT, ekonomů a uživatelů PC za předpokladu dodržování právních předpisů, licenčních podmínek a podnikových směrnic. AuditPro minimalizuje náklady na pořizování a provoz prostředků IT. Maximalizuje jejich využití a dovoluje efektivně plánovat a optimalizovat další finanční prostředky.

Unikátní vlastnosti nástroje AuditPro je jeho využitelnost v různých síťových prostředích a na různých operačních systémech a především výjimečně komplexní a přesná databáze charakteristik SW, která umožní automaticky rozeznat většinu obvykle používaných sw aplikací a jejich verzí podle charakteristik instalovaných souborů, čímž usnadňuje sledování instalací.

Rozšiřující moduly AuditPro umožňují firmám zvládnout i další související agendy na stejně profesionální úrovni. Modul Správa Majetku přehledně zaeviduje a dále sleduje umístění a pohyb veškerého majetku firem, včetně budov, vybavení kanceláří, počítačových periférií, mobilních telefonů, apod. Monitor Využití Počítačů zjistí kdo, kdy a jaké programy spouští na svém počítači, jak využívá procesor, paměť či síťovou kartu svého počítače a desítky dalších užitečných informací, které umožní optimálně plánovat investice do IT. Modul Čárové Kódy zajistí spolupráci s nejrozšířenějším způsobem evidence pomocí čárových kódů.